درباره ما

لوگو-.-اسم--542.jpg

بتن آماده سنگ شکن غرب (شاه حمزه) با بیش از 30 سال تجربه در امر تولید بتن آماده ، امروزه به عنوان یکی از فعالان صنعت ساختمان در کلان شهر تهران بخصوص درغرب و شمال غربی و... از مطرح ترین تولید کننده گان بتن آماده می باشد.

این شرکت با بهره برداری از سرمایه های نیروی انسانی متعهد و متخصص در امر تولید بتن ، خود را به دانش و استانداردهای روز تجهیز نموده و با سر لوحه قرار دادن علوم روز و بهره برداری از استانداردهای بین المللی و ایرانی نظیر گواهینامه

IMS-ISO 9001 و IMS-ISO 14001 و IMS-ISO 18001 ، گواهینامه استاندارد ایران از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، پروانه بهره بهره برداری از وزارت صنایع و معادن ایران ، تایید رسمی مناطق بیست و دوگانه شهرداری شهر تهران  و عضویت در انجمن صنفی تولیدکنندگان بتن آماده و قطعات بتنی ایران ، تمام ظرفیت تخصصی خود را در امر سازندگی و آبادانی کشور عزیزمان و همچنین ارتقاء کیفیت و حفاظت از سرمایه های ملی و عدم اتلاف مصالح و ارج نهادن به نیروی انسانی و توجه به افزایش عمر ساختمان در ایران و حفظ محیط زیست مظور داشته است.

استراتژی و برنامه ها

این شرکت با توجه کامل به سرمایه های ملی ، سرمایه انسانی و مشتری مداری اصول زیر را محور برنامه های خود قرار داده است :

  • احترام به خواسته مشتری و رعایت اصول استاندارد تعریف شده و تلاش حداکثری برای بهبود روز افزون کیفیت در جلب رضایت مشتریان.
  • احترام به سهم تمامی نسل ها در بهره برداری از منابع طبیعی و جلوگیری از اتلاف منابع طبیعی و دقت در مصرف مصالح و حداقل آلودگی در بهره گیری از انرژی مورد نیاز.
  • توجه مدام به پیشرفت تکنولوژی روز وجذب بهره مندی از نیروهای انسانی مجرب و آموزش دیده در تمام سطوح کاری.
  • تعهد کامل به مقررات و درستور العمل های محیط زیستی.
  • متعهد بودن به برنامه ریزی زمانی مشتریان جهت سهولت در امور زمان بندی اجرائی پروژه ، جلب رضاییت بیشتر مشتریان با نهادینه کردن مستمر کیفیت محصولات ، سرعت تحویل و پایین آوردن قیمت رقابتی همکاری و همراهی با برنامه های آموزشی صنفی و صنعتی در جهت ارتقاء سطح دانش و تخصص همکاران شرکت.
  • بکار گیری بهترین امکانات روز و ماشین آلات و تجهیزات کاربردی به همراه موارد اولیه استاندارد و مرغوب برای رسیدن به بهترین کیفیت و قابل قبول مشتریان.
  • مسائل محیط زیستی، ایمنی و بهداشت اولین مسئله هر پروژه و محصول تولیدی در این شرکت است که به دقت رصد میگردد.


طراحی سایت وبهینه سازی پیام آوران پارسیان